Szanowni Państwo !

 

Informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień  przeciwko COVID-19, na terenie naszej gminy punkt szczepień znajduje się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Zadzimiu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości przeprowadzenia zaszczepienia przeciw SARS-CoV-2 przez nasz podmiot leczniczy.

 Od dnia 15 stycznia br. uruchomiona jest możliwość zapisywania się i umawiania terminów  szczepień dla osób 80+, a od dnia 22 stycznia br. dla osób 70 +

Szczepienia dla  grupy 80+ rozpoczną się od dnia 25 stycznia br.

Zapisów można dokonywać :

  • za pośrednictwem infolinii 989
  • online przez Internetowe Konto Pacjenta
  • za pośrednictwem placówki w której wystawiono e-skierowanie
  • osobiście lub telefonicznie w punkcie szczepień ( SP ZOZ w Zadzimiu – tel. 43 678 61 90).

Jednocześnie informuję, iż osoby  mające trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień, a w szczególności  posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami, mogą skorzystać z transportu organizowanego przez samorząd gminy. Zapotrzebowanie na dowóz można zgłaszać do Urzędu Gminy w Zadzimiu od dnia 15 stycznia br., w godzinach 8.00. - 15.00 pod numer telefonu 577425555. Wszystkie dowozy będą szczegółowo uzgadniane z punktem szczepień w SP ZOZ w Zadzimiu.