Dyrekcja Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zaprasza do udziału w szkoleniu, którego tematem będzie "Jak prawidłowo wypełniać wnioski składane w ramach działań premiowych"

Spotkanie jest organizowane w formie on-line, na żywo w aplikacji Teams, zaś prowadzącymi będą pracownicy Biura Działań Społecznych i Środowiskowych oraz Płatności Bezpośrednich Łódzkiego Oddziału Regionalnego.

 

Termin spotkania: 26.10.2021 roku, godzina 11:00 - 13.00 (bardzo prosimy o zalogowanie się do sesji z 10 minutowym wyprzedzeniem – czyli około godziny 10:50).

 

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji o szkoleniu osobom zainteresowanym – rolnikom oraz doradcom.

Dodam tylko, żeby wziąć udział w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu, głośników i ewentualnie słuchawki oraz przeglądarka inetrnetowa.

 

Bardzo proszę o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w szkoleniu na adres mailowy Pani Małgorzaty Adamskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24.10.2021 roku.

 

Dzień przed spotkaniem tj. 25.10.2021 każda osoba zainteresowana otrzyma link do spotkania.