W czwartkowe, andrzejkowe popołudnie Koło Gospodyń Wiejskich „Zadzimianki” dokonało otwarcia swojej siedziby. Na tę uroczystość gospodynie z KGW zaprosiły wielu znamienitych gości , a wśród nich Piotra Polaka - Posła na Sejm RP, Krzysztofa Woźniaka - Wójta Gminy Zadzim, Irenę Wawrzecką – Zastępcę Wójta Gminy, ks. Juliusza Mieczyńskiego – Proboszcza Parafii Zadzim, Marię Tomczyk –Dyrektora BS w Zadzimiu, Halinę Ryman – Kierownika GBP w Zadzimiu, Sławomira Groberka – sołtysa Zadzimia, koleżanki z innych KGW, zespołów śpiewaczych i stowarzyszeń kobiecych działających na terenie gminy.

Przewodnicząca „Zadzimianek” – Pani Jolanta Groeger nie kryła wzruszenia , kiedy na jej ręce spływały gratulacje od uczestników spotkania i wszystkich członkiń za pasję, zaangażowanie i wielką pracę na rzecz niedawno powstałego, a już prężnie działającego KGW. Popołudnie upłynęło wszystkim we wspaniałej atmosferze z muzyką i śpiewem. „Zadzimianki” zaprezentowały nie tylko postępujące umiejętności wokalne ale także zdolności kulinarne.

Dziękujemy KGW „Zadzimianki” za udział w uroczystościach gminnych i świętach patriotycznych, życzymy dużo sukcesów, zadowolenia z działalności na rzecz społeczności lokalnej , dalszego rozwoju, a wszystkim członkiniom zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

DSC_0316.jpgDSC_0317.jpgDSC_0319.jpgDSC_0328.jpgDSC_0335.jpgDSC_0347.jpgDSC_0348.jpgDSC_0371.jpgDSC_0373.jpgDSC_0376.jpgDSC_0378.jpgDSC_0381.jpgDSC_0382.jpgDSC_0389.jpg